Podsumowanie pracy :)

Czas na podsumowanie występów siatkarzy AS 13 Koszalin w minionym tygodniu. Zaczynamy od czwartkowego występu naszej drużyny w rozgrywkach szkolnych dzieci rocznika 2009 i młodszych na etapie rejonu. W turnieju brały udział 4 szkoły z takich miejscowości jak: Darłowo, Szczecinek, Połczyn-Zdrój i Koszalin. Po rozegraniu wszystkich meczów ( Koszalin - Darłowo 2:0, Koszalin- Szczecinek 2:0 oraz Koszalin Połczyn-Zdrój 0:2) wywalczyliśmy 2 miejsce i awans do półfinału województwa. BRAWO DRUŻYNADRUŻYNA   W sobotę natomiast swój turniej eliminacyjny Kinder Joy of moving w Policach rozegrali zawodnicy z rocznika 2010 (kat. ,,3"). Naszą akademię reprezentowały dwa zespoły. Zarówno pierwszy i drugi zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując swoje siatkarskie umiejętności. Po rozegraniu wszystkich swoich meczów zespoły Akademii Siatkówki 13 uplasowały się na V i II miejscu. W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów z całego województwa zachodniopomorskiego. GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW  Ps. Szczególne podziękowania dla Rodziców, którzy zgodzili się pojechać i zaopiekować drużynami. Grzegorz, Konrad - dziękujemy.Dziś natomiast nasi najstarsi zawodnicy, czyli rocznik 2007 i 2008, rozegrali rozgrywki szkolne na etapie rejonu. Po zwycięstwach nad zespołami z Darłowa i Szczecinka chłopcy wywalczyli I miejsce w rejonie i awans do połfinału wojewódzkiego. BRAWO I GRATULACJE!!!